עץ פטל בע״מ משנת 1999

חברת עץ פטל בע״מ, היא חברה ישראלית יצרנית המתמחה בייצור רהיטים, אנחנו מתמחים בייצור חדרי ילדים, ארונות מכל הסוגים, וחדרי ארונות, בדגש על ייצור לפי מידה, ובכל עיצוב, עם מתן פתרונות לכל בקשה של הלקוח.

חברת עץ פטל בע"מ, היא חברה ישראלית יצרנית המתמחה בייצור רהיטים, אנחנו מתמחים בייצור חדרי ילדים, ארונות מכל הסוגים, וחדרי ארונות, בדגש על ייצור לפי מידה, ובכל עיצוב, עם מתן פתרונות לכל בקשה של הלקוח.

החברה הוקמה על ידי ניר ויוסי סיבוני, שני אחים בעלי וותק של 30 שנה בייצור רהיטים.
החברה מתמחה בעיצוב וייצור רהיטים, בדגש על נוחיות ופרקטיות עם עיצוב חדשני ומודרני, עם שמירה על מחירים אטרקטיביים, ללא פערי תיווך, יישר מהיצרן לצרכן.
חברת עץ פטל חברה באיגוד תעשיות הריהוט, ובעלת תו אמון הציבור.
לחברה מפעל חדשני, בעל פס ייצור עדכני ומיוחד.

לצד המפעל המייצר, מחלקה ליבוא ושיווק מכל רחבי העולם, בנוסף ביצוע פרויקטים מוסדיים, בשיתוף חברות בניה, דירות לדוגמא, בתי אבות, וחברות הייטק, עבודה שוטפת מול אדריכלים, מעצבי ומעצבות פנים.

החברה שמה דגש על עולם עיצוב הבית, וההתפתחויות שבו, עם שילוב של מעצבות ומעצבי פנים מובילים, גם בעיצוב הקטלוג והמוצרים, וגם בשיתוף בדירות שלמות שהחברה מרהטת.

אנחנו בעץ פטל נעשה הכל על מנת להגשים לכל לקוח את מבוקשו. מפעל הייצור ממוקם בצפון הארץ בקריית ביאליק, אך מוצרינו משווקים בפריסה ארצית.
בעץ פטל, אנחנו מונעים מהמילה שירות, ותמיד בעלי אוזן קשבת ללקוחות שלנו, לאחר המכירה כמו לפניה.

אדריכל/ית או מעצב/ת פנים? אנחנו מחפשים אותך!

אנו עובדים בשיתוף פעולה עם בעלי מקצוע מכל הארץ, במטרה לתת מוצרים איכותיים במחירים אטרקטיביים ללקוחות.
נשמח לשתף פעולה ולהציע את מוצרינו השונים.

אנא השאירו פרטים ואנו נשוב אליכם במהרה

אנחנו כאן בשבילך!

רעיונות, שאלות, בקשות – השאר/י לנו פרטים ונשוב אליך במהרה.